WEB SİTENİN YAPIMI NE KADAR SÜRER?

Her web sitesi için belirli standart bir süre verilemez. Sizin istediğiniz web sitenin türü, sayfa sayısı ve içeriğine göre zaman kısa veya uzun olabilir. Web sitenizin ne kadar süreceği hakkında en doğru bilgiyi canlı destekten veya Whatsapp numaramızdan alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi İletişim bölümünden alabilirsiniz.

GRAFİK TASARIMIN YAPIMI NE KADAR SÜRER?

İstediğiniz grafik tasarım için belirli bir süre verilmesi için bizimle İletişim bölümünden veya canlı destekten irtibata geçiniz.

BİR WEB SİTESİ NE KADARA MÂL OLUR?

Web site fiyatı istediğiniz sitenin içeriği, sayfa sayısı, domain ve hosting sahibi olup olmamanıza göre değişmektedir. Puhu Ajans olarak en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Net bir fiyat almak için Teklif Alın sayfasından form gönderin veya canlı destekten bize ulaşın!

BİR GRAFİK TASARIMI NE KADARA MÂL OLUR?

İstediğiniz grafik tasarım için belirli bir fiyat verilmesi için bizimle İletişim bölümünden veya canlı destekten irtibata geçiniz.

WEB TASARIMA HOSTİNG DAHİL MİDİR?

Evet. Puhu Ajans olarak yaptığımız tasarımlara Limitsiz 1 yıllık hosting veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise senelik 100 ₺’ye Limitsiz hostinginizi uzatabilirsiniz.

GRAFİK TASARIMA BASKI DAHİL MİDİR?

Kartvizit, afiş, broşür vb. baskılı ürünlerde baskı hariç fiyat verilir. Baskı istemeniz halinde lütfen sipariş anında bize belirtiniz. Baskı fiyatı, baskı adedi ve özelliklerine göre değişmektedir.

WEB TASARIMA DOMAİN DAHİL MİDİR?

Evet. Puhu Ajans olarak yaptığımız tasarımlara 1 yıllık domain veriyoruz. 1 yıl sonrasında ise dilerseniz domaininizi ek ücret ile bizde uzatabilirsiniz.

WEB TASARIM İÇİN ÖN ÖDEME ALIYOR MUSUNUZ?

Evet. Web tasarım için ekibimizle canlı destekten veya Whatsapp’tan görüşüp istediğiniz siteyi ve ücreti anlaştıktan sonra toplam ücretin yarısı kadarını önden ödersiniz. Ön ödeme almamızın sebebi, ekibimizin sitenize başladıktan sonra günlerce verdiği emeğin sonradan olası bir iptalle boşa gitmesini önlemek içindir.

GRAFİK TASARIM İÇİN ÖN ÖDEME ALIYOR MUSUNUZ?

Evet. Grafik tasarım için ekibimizle canlı destekten veya Whatsapp’tan görüşüp istediğiniz tasarımı ve ücreti anlaştıktan sonra toplam ücretin yarısı kadarını önden ödersiniz. Ön ödeme almamızın sebebi, ekibimizin tasarımınıza başladıktan sonra günlerce verdiği emeğin sonradan olası bir iptalle boşa gitmesini önlemek içindir..

SİPARİŞ İPTALİ VAR MIDIR?

Ön ödeme yapıldıktan sonra müşteri tarafından iptal istenmesi durumunda ön ödeme iade edilmez. Puhu Ajans tarafından iptal edildiği zaman bütün ücret iade edilir.

SİPARİŞ İADESİ VAR MIDIR?

Web tasarım veya Grafik tasarım yapıldıktan, domain ve hosting alındıktan sonra iade verilmez. Hosting ve domainin iptal şansı olmadığı için, web tasarım ve grafik tasarım için ekibimizin emek verdiği için iade kabul etmiyoruz.

GRAFİK TASARIMI BEĞENMEZSEM NE OLUR?

Grafik tasarım yapıldıktan sonra iade verilmez. Eğer beğenmezseniz 1 farklı tasarım daha yapılır.

WEB TASARIMI BEĞENMEZSEM NE OLUR?

Web Tasarım yapıldıktan sonra iade verilmez. Web tasarıma başlanmadan önce zaten size örnek verilerek beğeninize sunulur ve eğer beğenirseniz başlanır. Bu yüzden dolayı sonradan beğenmeme gibi bir ihtimal oluşmaz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize kayıt olarak, kampanya ve indirimlerden haberdar olun!

Yükleniyor

Gönderiliyor

Teşekkürler :)

Mesajınızı aldık. En kısa sürede size döneceğiz :)

Sayfayı Yenile

Lütfen Kendinizle İlgili Bilgileri Giriniz

Projeniz ile ilgili bilgileri giriniz

Lütfen bize iletmek istediğiniz mesajı giriniz.

  • Kişisel Bilgiler
  • Proje Bilgileri
  • Mesajınız