E-Ticaret Sitesi nedir? İşletmeler için gerekli midir?

E-Ticaret sitesi; belli bir bir mağazanın belli bir ürün veya ürünlerin satışını sağladığı veya satıcıların birleşip bir pazar yeri oluşturuğu sanal mağaza ve pazarlardır.

Günümüzde insanlar artık mağazalara gitmektense, evinden tek tıkla alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyor. Hızlı, güçlü, güvenli ve gösterişli bir e-ticaret siteniz ve reklamınızı yöneten iyi bir firma varsa, internette dört bir yandan müşteri çekip satış yapabilirsiniz. Web siteniz öyle bir dükkandır ki, sadece caddede ki insanları değil, tüm dünyada ki insanları kendinize çekersiniz.

Yani anlayacağınız; bir mağazanız varsa kendinizi sadece mağazanın bulunduğu yerle sınırlamanıza, bir mağazanız yoksa satış yapamama gibi bir engele takılmanıza hiç gerek yok.

Puhu Ajans olarak talep etmeniz üzere E-ticaret sitenizi hazırlıyor, talep üzere ürünlerinizi girip sanal pos entegrasyonlarınızı yapıp mağazanızın açılışını yapıyoruz. Dilerseniz gene talep üzere Googlede reklamınızı yayınlıyor ve bir ayakkabı mağazanızın olduğunu düşünürsek çılgınca ayakkabı arayan yüz binlerce kişinin 1 tık önüne mağazanızı koyuyoruz. Google Reklamı ile ilgili detaylı yazımız için tıklayın.

Hepinize iyi satışlar hayırlı işler dileriz 🙂

Puhu Ajans | Web-Grafik Tasarım, Yazılım ve Reklam
Whatsapp: +90 541 224 5185
Mail: iletisim@puhuajans.com
Facebook-Instagram-Twitter: @puhuajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize kayıt olarak, kampanya ve indirimlerden haberdar olun!

Yükleniyor

Gönderiliyor

Teşekkürler :)

Mesajınızı aldık. En kısa sürede size döneceğiz :)

Sayfayı Yenile

Lütfen Kendinizle İlgili Bilgileri Giriniz

Projeniz ile ilgili bilgileri giriniz

Lütfen bize iletmek istediğiniz mesajı giriniz.

  • Kişisel Bilgiler
  • Proje Bilgileri
  • Mesajınız