E-Ticaret sitesi; belli bir bir mağazanın belli bir ürün veya ürünlerin satışını sağladığı veya satıcıların birleşip bir pazar yeri oluşturuğu sanal mağaza ve pazarlardır.

Günümüzde insanlar artık mağazalara gitmektense, evinden tek tıkla alışveriş yapmayı daha çok tercih ediyor. Hızlı, güçlü, güvenli ve gösterişli bir e-ticaret siteniz ve reklamınızı yöneten iyi bir firma varsa, internette dört bir yandan müşteri çekip satış yapabilirsiniz. Web siteniz öyle bir dükkandır ki, sadece caddede ki insanları değil, tüm dünyada ki insanları kendinize çekersiniz.

Yani anlayacağınız; bir mağazanız varsa kendinizi sadece mağazanın bulunduğu yerle sınırlamanıza, bir mağazanız yoksa satış yapamama gibi bir engele takılmanıza hiç gerek yok.

Puhu Ajans olarak talep etmeniz üzere E-ticaret sitenizi hazırlıyor, talep üzere ürünlerinizi girip sanal pos entegrasyonlarınızı yapıp mağazanızın açılışını yapıyoruz. Dilerseniz gene talep üzere Googlede reklamınızı yayınlıyor ve bir ayakkabı mağazanızın olduğunu düşünürsek çılgınca ayakkabı arayan yüz binlerce kişinin 1 tık önüne mağazanızı koyuyoruz.

Google Reklamı ile ilgili detaylı yazımız için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir